Як працює КРЕОН®
Креон® складається з сотень мінімікросфер. Це унікальна форма випуску панкреатину1, яка є оптимальною для доставки травних ферментів у дванадцятипалу кишку.
Читати далі

  • Завдяки мінімальному розміру (середній розмір мінімікросфери - 1,15 мм2), а також великій кількості (приблизно, 500 мінімікросфер в 1 капсулі Креон® 25000) мінімікросфери рівномірно перемішуються з їжею, а значить, надходять в кишечник одночасно з нею, що є дуже важливим для ферментного препарату.
  • В кишечнику мінімікросфери активізуються, розщеплюючи білки, жири і вуглеводи і сприяючи їх засвоєнню.
1. Єдиний препарат панкреатину, зареєстрований на території України, вмістом капсул якого є мінімікросфери за даними Державного реєстру лікарських засобів станом на 01.12.2019 www.drlz.com.ua 2. Lohr JM, et. al. Properties of different pancreatin preparations used in pancreatic exocrine insufficiency. Eur J Gastroenterol Hepatol. 2009; 21(9): 1024–31.
розчинення капсули в шлунку
1. Желатинова оболонка капсули Креон® розчиняється в кислому середовищі шлунка протягом 1-2 хвилин, вивільняючи мінімікросфери.
2. Мінімікросфери швидко, але рівномірно і ретельно перемішуються з їжею в шлунку, потім разом з нею надходять в тонку кишку
3. Їх структура в цей момент залишається незмінною: оболонка мінімікросфер не розчиняється в шлунку.
ДІЯ
Після потрапляння разом з їжею в тонку кишку оболонка мінімікросфер швидко розчиняється.
Травні ферменти ліпази, амілази і протеази вивільняються і починають діяти на їжу, сприяючи швидкому розщепленню вуглеводів, білків і жирів, покращуючи їх всмоктування
ДІЯ
ПОЛІПШЕННЯ ТРАВЛЕННЯ
ПОЛІПШЕННЯ ТРАВЛЕННЯ
Всього через 15 хвилин1, * відбувається максимальне вивільнення ферментів у кишечнику.
1. L?hr JM, Hummel FM, Pirilis KT et al. Properties of different pancreatin preparations used in pancreatic exocrine insufficiency. Eur J Gastroenterol Hepatol., 2009; 21(9): 1024–31. * З моменту потрапляння в умови pH, характерні для 12-палої кишки.
Креон® — РОЗУМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ТРАВЛЕННЯ
де купити Креон®?